Czym są agregaty tynkarskie i co o nich wiedzą kobiety?

Brzmią niemieckiego, choćby gdyby

Tematy, jakimi są budowa czy też samochody a często również informatyka, to dziedziny typowo męskie. Dlatego nie ma się co dziwić, że kobiety nie znają takich pojęć jak mixokrety, agregaty tynkarskie, pompa do betonu czy też putzmeister. Brzmią one jakby z niemieckiego, jednakże nawet gdyby spróbować dosłownie je przetłumaczyć, nie otrzymalibyśmy w wyniku ich zastosowania.

Wpisując w wyszukiwarkę internetową słowa „agregat do tynkowania”, nie znajdziemy zadowalających wyników, zwłaszcza jeśli jesteśmy przedstawicielkami płci pięknej.

Mamy możliwość jedynie domyślać, że

Naszym oczom ukaże się lista firm, która będzie posiadała w swojej ofercie agregaty tynkarskie, putzmeister czy też mixokrety, ale żadna z tych firm nie wyjaśni nam, czym jest pompa do betonu, ani czym jest każdy z wymienionych elementów. Można się zatem jedynie domyślać, że agregaty tynkarskie mają coś wspólnego z tynkowaniem, ewentualnie budową. I to wszystko, co uda się kobiecie na ich temat powiedzieć.

Miliony stron portali kreują setki tysięcy

Internet to podobno największe źródło wiedzy. Miliony stron i portali tworzą setki tysięcy użytkowników - z pewnością każdy jest dobry z czegoś innego. Dlaczego zatem nikt jeszcze nie stworzył dokładnego opisu zastosowania tychże urządzeń czy też maszyn?

Wciąż jest wiele takich niedopowiedzianych tematów, o których nie znajdziemy dosłownie nic w tej powszechnie znanej skarbnicy wiedzy - a jeśli do tego jesteśmy kobietą, która na budownictwie nie zna się zupełnie, wówczas pozostaje nam tylko zdać się na wyjaśnienia mężczyzn, którym pojęcia budowlane nie są przecież obce.